Wyniki zawodów sportowych 2017/2018

Sztafetowe biegi przełajowe 29.09.17-zawody powiatowe

         Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła IV miejsce

1.Dąbrowska Katarzyna

2.Komosa Barbara

3.Chołuj Aleksandra

4.Fijałkowska Klaudia

5.Powichrowska Ilona

6.Czachowska Julia

7.Cichocka Zuzanna

8.Dudzińska Gabriela

9.Matejuk Anastazja

10.Trachim Emilia

11.Paszko Monika

12.Ryzel Maja    

                                                               Opiekun: Alina Wicha              

 



 

Sztafetowe biegi przełajowe

     Zawody gminne-21.09.2017

     Reprezentacja dziewcząt zajeła I miejsce

 1.Grzywacz Weronika

2.Cichocka Zuzanna

3.Fijałkowska Klaudia

4.Chołuj Aleksandra

5.Powichrowska Ilona

6.Sobiepanek Zuzanna

7.Matusik Maria

8.Lankiewicz Julia

9.Czachowska Julia

10.Paszko Monika

11.Komosa Barbara

     Reprezentacja chłopców zajęła III miejsce

 1.Jan Kustra

2.Michał Durański

3.Cygan Dawid

4.Pastuch Aleksander

5.Domaciuk Daniel

6.Krasnodębski Wiktor

7.Podworski Kacper

8.Durka Michał

9.Zalewski Jakub

                                                 Opiekun: Alina Wicha Krzysztof Żach


         Sztafetowe biegi przełajowe 29.09.17-zawody powiatowe

         Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła IV miejsce

1.Dąbrowska Katarzyna

2.Komosa Barbara

3.Chołuj Aleksandra

4.Fijałkowska Klaudia

5.Powichrowska Ilona

6.Czachowska Julia

7.Cichocka Zuzanna

8.Dudzińska Gabriela

9.Matejuk Anastazja

10.Trachim Emilia

11.Paszko Monika

12.Ryzel Maja    

                                                               Opiekun: Alina Wicha


Piłka nożna chłopcy:

 Zawody gminne- 20.IX.2017r.

Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce

1.Czerw Andrzej

2.Ogórek Szymon

3.Durański Michał

4.Cygan Dawid

5.Szóstkiewicz Jakub

6.Banasiewicz Patryk

7.Broda Miłosz

8.Ciastoń Eryk

9.Nadolski Jakub

10.Kobierski Hubert

                                                                     Opiekun: Kamila Dytmar


Koszykówka dziewcząt

Zawody gminne- 14.XI.2017r.

Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce

1.Zduńczyk Agnieszka

2.Kośla Joanna

3.Siara Martyna

4.Dytmar Gabriela

5.Kurant Barbara

6.Komosa Barbara

7.Czachowska Julia

8.Czasak Paulina

9.Kielan Weronika

10.Matusik Maria

11.Fijałkowska Klaudia

                                                                 Opiekun: Kamila Dytmar


 Koszykówka chłopców

Zawody gminne- 13.XI. 2017r.

Reprezentacja chłopców zajęła III miejsce

1. Kobierski Hubert

2. Banasiewicz Patryk

3. Zalewski Jakub

4. Cygan Cezary

5. Kubicki Maciej

6. Krasuski Piotr

7. Krasnodębski Wiktor

8. Szczepek Kacper

9. Ciastoń Eryk

                                                             Opiekun: Kamila Dytmar


Zawody sportowe SP i GIM - miedzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe -03.10.2017r.

Uczennice reprezentujące szkołę oraz powiat piaseczyński to:
1. Klaudia Fijałkowska - klasa II f GIM ( biegła w kategorii klas VII)
2. Katarzyna Dąbrowska - klasa II c GIM

Opiekun:  Anna Lech


 Zawody sportowe SP i GIM - biegi przełajowe -18.09.2017r.

1. Indywidualne biegi przełajowe

Zawody gminne – 18.09.2017r.

Reprezentacja szkoły:

1.       Czachowska Julia

2.       Lankiewicz Julia

3.       Matusik Maria –I miejsce

4.       Chołuj Aleksandra – III miejsce

5.       Powichrowska Ilona – II miejsce

6.       Dąbrowska Katarzyna – IV miejsce

7.       Rytko Zofia

8.       Budek Paulina

9.       Komosa Barbara – IV miejsce

10.   Kotowska Aleksandra

11.   Fijałkowska Klaudia – I miejsce

12.   Pakla Julia

13.   Trochim Emila

14.   Zalewski Jakub

15.   Kustra Jan – II miejsce

16.   Durański Michał

17.   Lefeld Tomasz – VI miejsce

18.   Domaciuk Daniel

19.   Pastuch Aleksander – II miejsce

20.   Kasprzak Szymon

Osoby, które zajęły I-VI miejsce zakwalifikowały się na zawody powiatowe. Są to:

1.       Matusik Maria

2.       Chołuj Aleksandra

3.       Powichrowska Ilona

4.       Dąbrowska Katarzyna

5.       Komosa Barbara

6.       Fijałkowska Klaudia

7.       Kustra Jan

8.       Lefeld Tomasz

9.       Pastuch Aleksander

Opiekunowie: Grażyna Kruk, Anna Lech


 

 Piłka nożna chłopcy:

 Zawody gminne- 20.IX.2017r.

Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce

1.Czerw Andrzej

2.Ogórek Szymon

3.Durański Michał

4.Cygan Dawid

5.Szóstkiewicz Jakub

6.Banasiewicz Patryk

7.Broda Miłosz

8.Ciastoń Eryk

9.Nadolski Jakub

10.Kobierski Hubert

                                                                     Opiekun: Kamila Dytmar

 


 

 Koszykówka dziewcząt

 Zawody gminne- 14.XI.2017r.

Reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce

1.Zduńczyk Agnieszka

2.Kośla Joanna

3.Siara Martyna

4.Dytmar Gabriela

5.Kurant Barbara

6.Komosa Barbara

7.Czachowska Julia

8.Czasak Paulina

9.Kielan Weronika

10.Matusik Maria

11.Fijałkowska Klaudia

                                                                 Opiekun: Kamila Dytmar


 

Koszykówka chłopców

Zawody gminne- 13.XI. 2017r.

Reprezentacja chłopców zajęła III miejsce

1. Kobierski Hubert

2. Banasiewicz Patryk

3. Zalewski Jakub

4. Cygan Cezary

5. Kubicki Maciej

6. Krasuski Piotr

7. Krasnodębski Wiktor

8. Szczepek Kacper

9. Ciastoń Eryk

                                                             Opiekun: Kamila Dytmar


 

 Unihokej chłopców

zawody gminne: 06.12.2017r.

Reprezentacja zajęła V miejsce

1.Hubert Kobierski

2.Patryk Banasiewicz

3.Wiktor Krasnodębski

4.Mikołaj Ćwirko

5.Paweł Folwarski

6.Jakub Nadolski

7.Michał Durański

Opiekun: Kamila Dytmar


 

Siatkówka chłopców

zawody gminne: 10.01.2018r.

Reprezentacja zajęła IV miejsce

1.Ogórek Szymon

2.Banasiewicz Patryk

3.Kobierski Hubert

4.Lichocki Jan

5.Kustra Jan

6.Durański Michał

7.Kowalczyk Piotr

8.Broda Miłosz

9.Kubicki Maciej

Opiekun: Krzysztof Żach


 

 

Siatkówka dziewcząt

zawody gminne: 11.01.2018r.

Reprezentacja zajęła III miejsce

1.Czasak Paulina

2.Matusik Maria

3.Jeleń Agata

4.Rytko Zofia

5.Czachowska Julia

6.Kurant Barbara

7.Romaniuk Julia

8.Kotowska Aleksandra

9.Fijałkowska Klaudia

10. Kowacka Paulina

Opiekun: Kamila Dytmar


 

                        Tenis stołowy

Zawody gminne: 16.02.2018r.

Reprezentacja dziewcząt zajęła miejsce II

1.Agata Jeleń

2.Katarzyna Dąbrowska

Reprezentacja chłopców zajęła miejsce II

1.Mikołaj Drewicz

2.Daniel Markiewicz

3.Kamil Koźlak

                                                                Opiekun: Anna Lech


 

 Piłka ręczna dziewcząt-14.03.2018r.

 III miejsce - zawody gminne

Reprezentacja dziewcząt:

1.Aleksandra Kotowska

2.Agnieszka Zduńczyk

3.Maria Matusik

4.Małgorzata Mika

5.Barbara Kurant

6.Martyna Siara

7.Paulina Czasak

8.Aleksandra Dobosz

9.Julia Czachowska

10. Paulina Kornberg

11. Barbara Bąk

12. Julia Pakla

                                                                  Opiekun: Grażyna Kruk


 

 Piłka ręczna chłopców- 16.03.2018r.

 III miejsce- zawody gminne

 Reprezentacja chłopców:

1.Patryk Banasiewicz

2.Adrian Witek

3.Michał Durański

4.Michał Pazura

5.Maciej Kubicki

6.Hubert Kobierski

7.Jakub Zalewski

8.Filip Witkowski

9.Jan Kustra

10. Kamil Koźlak

                                                    opiekun: Grażyna Kruk


 

 Pływanie sztafetowe

 zawody gminne-06.04.2018r.

 Reprezentacja dziewcząt zajęła I miejsce:

1.Aleksandra Kotowska

2.Maria Matusik

3.Barbara Kurant

4.Klaudia Fijałkowska

5.Wiktoria Radomska

6.Oliwia Dulko

 Reprezentacja chłopców zajęła II miejsce:

1.Eryk Ciastoń

2.Karol Szewczyk

3.Kacper Kęsik

4.Tomasz Lefeld

5.Igor Szczepek

6.Kacper Podworski

                                                      opiekun: Alina Wicha


 

 Pływanie sztafetowe

 zawody powiatowe - 11.04.2018r.

 Reprezentacja dziewcząt zajęła 3 miejsce.

1.Aleksandra Kotowska

2.Maria Matusik

3.Barbara Kurant

4.Klaudia Fijałkowska

5.Wiktoria Radomska

6.Oliwia Dulko

                                                     opiekun: Alina Wicha


 

Uczniowie III klas gimnazjum z naszej szkoły przyjęli zaproszenie na I Turniej Piłki Siatkowej o „Ciasto Dyrektora”

Zespołu Szkół Zawodowych im. ppor. Emilii Gierczak w Górze Kalwarii, który odbył się dn. 21 lutego 2018r.

Turniej piłki siatkowej połączony był z prezentacją oferty edukacyjnej szkoły.

W turnieju wzięły udział dwie drużyny czteroosobowe dziewcząt i dwie drużyny czteroosobowe chłopców i byli to:

Zespół nr 1 dziewcząt :

  1. Jeleń Agata

  2. Budek Paulina

  3. Maciejewska Adrianna

  4. Rytko Zofia

Zespół nr 2 dziewcząt :

  1. Kotowska Aleksandra

  2. Kochańska Zuzanna

  3. Babik Karolina

  4. Pakla Julia

Zespół nr 1 chłopców:

  1. Kustra Jan

  2. Witek Adrian

  3. Durański Michał

  4. Idaczyk Wiktor

Zespół nr 2 chłopców

  1. Banasiewicz Patryk

  2. Kubicki Maciej

  3. Kobierski Hubert

  4. Bławdziewicz Jakub

Zespół nr 1 dziewcząt zdobył puchar za 3 miejsce a zespół nr 2 dziewcząt również puchar za 4 miejsce. Chłopcy zmierzyli się z 6 drużynami. Dla wszystkich była to świetna zabawa.

Opiekunem grupy była p.Grażyna Kruk

 


 Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt zawody powiatowe – 09.05.2018r

klasy VII-II gimnazjum

  1. 100m - Romaniuk Julia - III miejsce

    300 m – Trzmiel Wiktoria

    600 m – Fijałkowska Klaudia – IV miejsce

pchnięcie kulą 3kg – Czasak Paulina – 3 m

skok w dal – Chołuj Aleksandra

skok wzwyż - Mikielska Zuzanna

 

Sztafeta 4x100m - 3 miejsce

Romaniuk Julia

Grzywacz Weronika

Korzeniowska Aleksandra

Chołuj Aleksandra

 

klasy III gimnazjum

100 m Lankiewicz Julia

200m Kochańska Zuzanna

400m – Czachowska Julia – III miejsce

800m – Matusik Maria - Imiejsce

pchnięcie kulą 4 kg – Jeleń Agata - III miejsce

skok w dal – Kotowska Aleksandra

skok wzwyż – Babik Karolina – II miejsce

 

sztafeta 4x100m

Karasińska Natalia

Lankiewicz Julia

Rytko Zofia

Kośla Alicja

 

sztafeta olimpijska:

800m – Kotowska Aleksandra

400m – Babik Karolina

200m – Jeleń Agata

100m – Balcerzak Zuzanna

 

Opiekunowie : Alina Wicha, Grażyna Kruk


 


ul. Ks. Sajny 16

05-530 Góra Kalwaria

Tel.: (022) 727 12 29
Fax: (022) 727 12 64
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Loga projektów