Zajęcia dodatkowe

 

PRZEDMIOT

NAUCZYCIEL

TERMINY

Język polski

Joanna Pawelec-Błeszyńska

poniedziałek 11.45-12.30

środa 11.35-12.30

Katarzyna Grzegorczyk

środa 14.35-15.20

piątek 13.35-14.30

Wioletta Obstawska

środa 8.00-8.45 

czwartek 8.00-8.45 

Jowita Wróblewska

poniedziałek 13.45-14.30 

czwartek 13.45-14.30

Matematyka

Dorota Korczyńska-Wieczorek

poniedziałek 13.45-15.20

środa 8.00-8.45 kółko

środa 15.20-16.05

piątek 12.45-13.30

Hanna Szczepańska

czwartek 14.30-15.20

Edyta Jeleń

środa 14.35-15.20

czwartek 8.00-8.45

Elżbieta Mazur

poniedziałek 13.45-14.30

Historia

Katarzyna Wrotek-Stelmasiak

czwartek 15.25-16.10

Aldona Piekarska

piątek 8.00-8.45

Iwona Karpacz

poniedziałek 15.25-16.00

Historia / WOS

Małgorzata Bielińska

poniedziałek 13.45-14.30

poniedziałek 14.30-15.20

Marcin Jabłoński

środa 14.30-15.20

Chemia / Matematyka

Justyna Szczypińska-Piotrowska

piątek 13.45-14.30

Chemia

Jolanta Mrówczyńska

środa 7.30-8.00

Fizyka

Ewa Andruszkiewicz

środa 14.35-15.20

czwartek 14.35-15.20

Biologia

Kinga Korzeniowska

wtorek 8.00-8.45                

wtorek 15.30-16.15

środa 15.30-16.15

Justyna Wysokińska

środa 15.20-16.10

 

Język angielski

 

Monika Czajkowska

piątek 13.40-14.30

Urszula Goliszewska

wtorek 13.45-14.30

czwartek 8.00-8.45

Marcin Jabłoński

wtorek 8.55-9.40

Marta Bogdziewicz

wtorek 13.45-14.30

piątek 14.35-15.20

Renata Przybylska

piątek 14.35-15.20

Język niemiecki

Agnieszka Skalska

czwartek 8.00-8.45

Maja Milnikiel

poniedziałek 15.20-16.05

wtorek 14.35-15.20

Język hiszpański

Aneta Wrochna

wtorek 15.25-16.10

Geografia

Agnieszka Nowicka

środa 14.30-15.20

Dorota Ziętek

wtorek 15.25-16.10

czwartek 15.25-16.10

Religia

s. Anna Wrzesińska

środa 15.25-16.10

Aneta Ołtarzewska-Wroniewicz

 


ul. Ks. Sajny 16

05-530 Góra Kalwaria

Tel.: (022) 727 12 29
Fax: (022) 727 12 64
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Loga projektów