„Bezpieczeństwo w sieci” cz.1

W związku z Ogólnoświatowym  Dniem Bezpiecznego Internetu obchodzonym dnia 5 lutego, w naszej szkole odbędzie się konkurs informatyczny na prezentację multimedialną promującą

„Bezpieczeństwo w sieci”

Prezentacja może być wykonana w dowolnym programie do tworzenia prezentacji. Ilość slajdów minimum 20. Praca powinna zawierać: spis treści z hiperłączami, zdjęcia, wykres, animacje, przejścia slajdów, animacje niestandardowe. Praca musi być podpisana: nazwisko i imię oraz klasa.

 

 

Cele konkursu:

-       promowanie odpowiedzialnego i świadomego korzystania z Internetu;

-       edukacja artystyczna;

-       wyzwalanie kreatywności w uczniach.

 

Kryteria oceny:

-       zgodność z tematem – bezpieczne i świadome korzystanie z Internetu, ukazanie zagrożeń wynikających z korzystania z sieci, sposoby radzenia sobie z zagrożeniami;

-       kreatywność i pomysłowość w opracowaniu tematu;

-       oryginalność podejścia do tematu;

-       wartości estetyczne;

-       samodzielność pracy.

 

 

Wyboru najciekawszych prac dokona Komisja złożona z nauczycieli ZSO.

Gotowe prace należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. "> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub przynieść na pendrivie do koordynatora konkursu – Pani Doroty Korczyńskiej Wieczorek do dnia 22 lutego 2019 roku.

 

 

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni ocenami cząstkowymi z informatyki: trzy pierwsze miejsca ocena celująca, trzy kolejne ocena bardzo dobra.

Loga projektów